Pôžičky bez dokladovania príjmu

291317_money_wallet

Pôžičky bez dokladovania príjmu sa vyznačujú hlavne tým, že sú takmer výlučne poskytované nebankovými spoločnosťami. Banky tieto pôžičky nezaraďujú do svojej ponuky z jedného prostého dôvodu, je to pre nich príliš veľké riziko. Banka chce mať istotu, že peniaze, ktoré Vám požičia sa jej vrátia, preto chce mať prehľad o Vašej finančnej situácii. Sú však aj výnimky, keď banka poskytuje úver či hypotéku bez doloženia Vašeho príjmu, tie sú však skôr raritou. Preto ak potvrdenie o príjme doložiť nemôžte alebo nechcete ostáva Vám jediná možnosť a tou je požičať si peniaze od nejakého nebankového subjektu, ktorých je mimochodom na slovenskom trhu nespočetne veľa.

Vybavenie pôžičky bez dokladovania príjmu

Pôžičku bez dokladovania príjmu vybavíte zväčša veľmi rýchlo. Niektoré sú účelové, ale väčšina z nich jebezúčelových, čo znamená, že nemusíte veriteľovi preukazovať, ako s pôžičkou hodláte naložiť. Taktiež vybavenie takejto pôžičky je veľmi rýchle. To je však logické, kedže nemusíte dokladovať príjem a účel, vyhnete sa zdĺhavému papierovaniu a peniaze sú Vám k dispozícii do niekoľkých hodín od uzavrenia zmluvy. Jediné čo potrebujete predložiť sú dva doklady totožnosti (najčastejšie občiansky a vodičský preukaz)

Tieto pôžičky však so sebou nesú aj isté riziko. Ním je neserióznosť niektorých nebankových subjektov, takže je potreba si dávať pozor aby ste nenaleteli na podvod. Ďalšou nepríjemnosťou je dosť vysoká úroková sadzba, preto je dobré si vždy starostlivo spočítať koľko veriteľovi nakoniec zaplatíte.

Taktiež si pozorne prečítajte zmluvu a oboznámte sa so všetkými zmluvnými podmienkami.

29 thoughts on “Pôžičky bez dokladovania príjmu

 1. Zdravím, potrebujem pôžičku 15 000 € na 4. roky.
  Malo by to byť na zmenku, alebo podpis zmluvy u notára.
  Bez poplatkov vopred priamo na účet v SK.
  Súrne.
  Ďakujem za ponuky.

 2. Dobrý deň
  Potreboval by som pôžičku bez dokladovania príjmu, vo výške aspoň 180€. Za každú pomoc budem vďačný.
  Ďakujem

 3. Dobre den
  Potrebovala by som 40000€ Ale len na 1 Mesiac
  Chcem odkupit Firmu
  Ponukam 30% z pozicanej Cent naspät ako ura
  Kontakt
  00436641873803

 4. Dobrý deň,
  poprosím ľudí s finančnými rezervami zaoberajúcimi sa s poskytovaním úverov o poskytnutie nižšieho úveru, ktorú súrne potrebujem na preklenutie obdobia ako živnostníčka. Od januára začínam v novej činnosti,
  ďakujem za pomoc a netrpezlivo očakávam možnosti od Vás,
  s pozdravom
  Janka

 5. Dobry den

  surne potrebujem požičať 6000 eur, najde sa niekto kto mi pomoze? Viem splacat 48 mesiacov. Som zamestnana , nikdy mi neprisla upomienka avsak platim vysoky uver a banka mi pozicku uz neda.

 6. Dobry den .Surne potrebujem pôzičku ,som zamestnana ale mam zoznam v registri ,tak nevjem zohnat si,budem rada ak mi niekdo pomôze .dakujem.

 7. Dobry den potrebovala by som surne pozicku vo vyške kolo 1500€ aspon na 24 mesiacov velmi by mi to pomohlo.Dajte mi.prosim vediet ci by bolo realne ziskat poxicku. Dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *